موفقیت در سرمایه گذاری ملک

۴ راهکار کلیدی برای موفقیت آژانس‌های املاک در سرمایه‌گذاری

افراد زیادی سعی در ایجاد مشاغل موفق و برداشتن گام در زمینه‌ی سرمایه‌گذاری ملک دارند. بعضی از راه‌ها زمان زیادی از شما گرفته و برخی در کوتاه مدت جواب خواهد داد. برخی افراد شکست خورده و برخی به موفقیت و سود دست پیدا می‌کنند. اما تفاوت بین کسانی که شکست می‌خورند و کسانی که موفق می‌شوند چیست؟

در این مطلب قصد داریم به پاسخ این سوال بپردازیم. چه عادت‌هایی را برای موفقیت در سرمایه گذاری حوزه املاک و مستغلات رعایت کنیم؟ در این راستا از چند سرمایه‌گذار موفق نیز کمک گرفته‌ایم.

بیشتر بخوانید: ۶ نکته اولیه برای ورود به سرمایه­‌گذاری در املاک

بیشتر بخوانید: سرمایه گذاری املاک در عصر ارزهای دیجیتال یا رمزارزها

۱. استقامت داشته باشید ، سازگار باشید و یاد بگیرید!

به دلایل زیادی ممکن است در حوزه املاک و مستغلات شکست بخورید. یکی از آن‌ها این است که شما با مشکلی که به وجود می‌آید سازگار نمی‌شوید. شکست لحظه‌ای و مشکلات بر سر راه هر تجارتی، پیش می‌آید. مهم این است که با مشکلات کنار بیایید. در راه خود محکم بمانید و بیخیال نشوید!

کسیدی ، سرمایه‌گذار ملک میلیون‌ها دلار در معاملات این حوزه به جیب زده است. هم چنین به عنوان مالک VOL Homes فعالیت می‌کند. او با پشتکار و استقامتی که در شکست‌ها به خرج داده توانسته به این موفقیت دست یابد. کسیدی معتقد است “مهم‌ترین چیزها برای سرمایه‌گذار موفق بودن پشتکار، سازگاری و تمایل به یادگیریست. به عبارت دیگر یک سرمایه‌گذار آینده‌نگر تنها در صورت داشتن این ویژگی‌ها موفق خواهد شد. پشتکار من ناشی از سرسختی خالص و خودداری از تسلیم شدن است. در سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات، اتفاقات بد ، پست و بلندی راه و چالش‌های آن امری بدیهیست. باید بیاموزید بر آن موانع غلبه کنید! تمایل به یادگیری ، به طور مداوم، چیزی است که سگ گله را از گوسفندان متمایز می‌کند. یادگیری در واقع تیر آخر یک سرمایه‌گذار است. اما فراموش نکنید یادگیری مستلزم اشتباه کردن و تصمیمات اشتباه است.

جو ، مالک املاک CoMax در مورد موفقیت در این حوزه اینگونه می‌گوید: “درست است که ویژگی‌ها و شرایط زیادی روی موفقیت یا عدم موفقیت در املاک موثرند. اما من معتقدم پشتکار کلیدی‌ترین آ‌ن‌هاست. پشتکار یعنی هرگز تسلیم نشو! یعنی پایدار و سرسخت باش! سرمایه‌گذاران املاک و مستغلات باید بتوانند اوقات سختی را که ناگزیر با چرخه بازار اتفاق می افتد ، تسلیم شرایط نشوند.”

بنابراین اگر دوست ندارید شکست را در سرمایه‌گذاری ملک تجربه کنید در شرایط دشوار نیز ادامه دهید. در آن اوضاع کار کنید و راه‌حل‌های خلاقانه ای پیدا کنید. هم‌چنین از تکنیک‌ها و تجارب همکاران موفق درس بگیرید.

سرمایه‌گذاری املاک

۲. بیخیال نشوید!

اوریا ، که یک شرکت سرمایه گذاری در Raleigh NC را اداره می کند، می‌گوید: “عزم مهم‌ترین عامل موفقیت است.” در شرایط سخت هیچ کس دست شما را نمی‌گیرد و هیچ کس شما را به ادامه دادن تشویق نخواهد کرد. خودتان عزمتان را جزم کنید و به هیچ وجه بیخیال نشوید!

۳. ثابت قدم بمانید!

دیوید که شرکت سرمایه‌گذاری املاک Philly را اداره می‌کند ، ثابت قدم بودن را یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت در املاک و مستغلات ذکر می‌کند. او می‌گوید: “اکثر مردم فاقد ویژگی مقاومت هستند. موفق بودن به معنای انجام کارهاییست که بیشتر مردم مایل به انجام آن نیستند یا از انجام آن می‌ترسند.

هرکسی که از طرفداران گری وی است، می‌تواند به شما بگوید که یکی از آموزه‌های همیشگی وی برای کارآفرینان، درس صبر و پشتکار است. مثلا اگر می‌خواهید از SEO یا Instagram DM  به عنوان روشی برای بازاریابی استفاده کنید ، باید صبور باشید. این کار را هر روز، هر هفته و هر ماه بسته به توانایی‌های خود انجام دهید. فقط ادامه دهید!

سرمایه‌گذاری ملک

۴. شفاف و صادق باشید!

فیل یکی از فعالان حوزه املاک و مالک شرکت املاک Metro شفافیت و صداقت با مشتری را مهم‌ترین کلید موفقیت می‌داند. مردم از افراد صادق، شفاف و بی‌پرده خوششان می‌آید. بعد از تنظیم برنامه برای کارهایتان و ترتیب دادن به کارها چیزی برای پنهان کردن نخواهید داشت.

به عبارت دیگر می توان گفت اعتمادسازی اولین گام هر تجارتی محسوب می‌شود. اگر صاحبان خانه احساس کنند که چیزی را پنهان می‌کنید به دست آوردن اعتماد دوباره بسیار سخت خواهد بود.

سرمایه‌گذاری ملک

بنابراین برای موفقیت در حرفه املاک، علاوه بر پشتکار در سختی‌ها و شکست‌ها، به یادگیری و رشد خود ادامه دهید. در مواجهه با تغییرات سازگار بوده و در ارتباط با مشتریان شفاف، صادق و باوجدان باشید. قطعا موفق خواهید شد.

منبع: creonline

نظرات

Your email address will not be published. Required fields are marked *