یوسف آّباد

آشنایی با منطقه یوسف آباد، مدرن ولی اصیل!

یوسف آباد یکی از قدیمی­ترین محله­‌های مرکز تهران است. محله‌ای قدیکی با بافتی نوساز! در این مقاله، محله یوسف آباد و ویژگی‌های زندگی در آن “آشنایی با منطقه یوسف آباد، مدرن ولی اصیل!”

بازسازی خانه

همه چیز درباره بازسازی خانه، از تخمین هزینه تا پایان پروژه!

برخی افراد زندگی در خانه‌­های قدیمی بااصالت را دوست دارند. اما قسمت‌هایی از این خانه‌ها هستند که دیگر قابل استفاده نبوده و کاربری خوبی ندارند. “همه چیز درباره بازسازی خانه، از تخمین هزینه تا پایان پروژه!”

نکات مهم قبل از خرید خانه

۱۹ نکته مهم که قبل از خرید خانه باید بررسی کنیم!

خرید خانه استرس‌­زاست و دشوار؛ اما در صورت انتخابی درست و فکر شده می‌تواند همان اندازه جذاب باشد باشد. قبل از اقدام به انتخاب و “۱۹ نکته مهم که قبل از خرید خانه باید بررسی کنیم!”

مسکن ملی

صفر تا صد طرح مسکن ملی در دولت نهم!

طرح مسکن ملی طرحی دیگر در راستای کمک به مردم برای خرید خانه است. این طرح از طرف دولت برای ۴۰۰ هزار واحد برنامه‌ریزی شده “صفر تا صد طرح مسکن ملی در دولت نهم!”

مهاجرت به ترکیه

مراحل و مدارک لازم برای خرید خانه و مهاجرت به ترکیه!

در پست‌های قبل به مقدمه‌ای از شرایط زندگی و مهاجرت به ترکیه اشاره کردیم. در این مقاله به مراحل و مدارک لازم برای خرید ملک “مراحل و مدارک لازم برای خرید خانه و مهاجرت به ترکیه!”

ملک مشاع

ملک مشاع و مهم‌ترین مسائل حقوقی مربوط به آن!

ملک مشاع به ملکی با بیش از یک گفته می‌شود. سهم شرکا مقداری مشخص از کل است؛ بدون این‌که از نظر جغرافیایی، محدود و مشخص “ملک مشاع و مهم‌ترین مسائل حقوقی مربوط به آن!”

اشتباهات اسباب کشی

مهم ترین اشتباهات اسباب کشی که نباید انجام دهید!

انتخاب، جابجایی و نقل مکان به خانه جدید، گامی مهم و تأثیرگذار در زندگی همه محسوب می­‌شود. اسباب کشی جزو کارهاییست که همه حداقل یک “مهم ترین اشتباهات اسباب کشی که نباید انجام دهید!”

شمشک

همه چیز درباره منطقه شمشک، از جاذبه‌های گردشگری تا قیمت ملک!

شمشک از روستاهای اطراف تهران است که در شهرستان شمیرانات و در شمال شرق تهران واقع شده است. در این مقاله قصد داریم به بررسی “همه چیز درباره منطقه شمشک، از جاذبه‌های گردشگری تا قیمت ملک!”

حقوق مستاجر

با حقوق و تکالیف مستاجر نسبت به موجر یا صاحب‌خانه بیشتر آشنا شویم!

صاحب‌خانه یا موجر حقوق و تکالیفی نسبت به ملکی که اجاره می‌­دهد دارد. در طرف مقابل مستاجر نیز حق و حقوق و تکالیفی نسبت به “با حقوق و تکالیف مستاجر نسبت به موجر یا صاحب‌خانه بیشتر آشنا شویم!”

فلاورباکس

فلاورباکس یا پلانترباکس چیست و چگونه خودمان آن را بسازیم؟

گیاهان عضوی جدانشدنی از زندگی ما هستند. حضور گیاهان در خانه طراوت، تازگی، اکسیژن و محصولاتی تازه و ارگانیک برای استفاده به ما می‌بخشد. در “فلاورباکس یا پلانترباکس چیست و چگونه خودمان آن را بسازیم؟”